2x ProstatMax

Balení 120 veganských kapslí.
Cena kapsle 5,6 Kč. Posiluje prostatu a močové ústrojí. Zlepšuje sexuální život.

Dostupnost Skladem
Kód: 65
799 Kč
2x ProstatMax

Tentokrát se zaměříme na sexuální aktivitu. Je pravda, že v dnešní době se muži často potýkají s problémy, o kterých se tak často nemluví. Toto choulostivé téma ovšem může potkat kohokoliv. Nicméně i v tomto případě se dá zapátrat v bylinných produktech a najít hotový poklad. Lze s ním podpořit svoji prostatu a sexuální vitalitu za pomoci bylinek a rostlinných extraktů. Jedná se o přírodní doplněk stravy, který navíc podpoří močové ústrojí a dodá tělu jistou energii.

Cena jedné kapsle jen 5,6 Kč/ks.

ProstatMax funguje nejlépe, když se užívá dlouhodobě. Balení obsahuje 60 veganských kapslí, přičemž denní dávka by měla být nejvýše 2 tablety a je doporučené denní dávkování nepřekračovat. Přirozeně tento přípravek není určený pro děti, těhotné nebo kojící ženy. Také je dobré tento bylinný poklad chránit před vlhkem a přímým slunečním světlem. A rovněž není dobré tabletkami nahrazovat vyváženou stravu. Nicméně bylinná směs v tabletách se snadno užívá a je prospěšná pro celý organismus.

Dnes by to šlo

I tak byste si mohli říct s úsměvem na tváři. Takovou sílu má bylinná směs. Chuť, touha a konec konců podpora celého organismu, to je neuvěřitelná hnací síla a nemluvě o zlepšení psychické stránky. ProstatMax je zkrátka cíleně zaměřený na všechny části těla, které potřebují jistou podporu a povzbuzení.

 
 

Balení obsahuje:

120 tablet

Doporučené užívání:

ProstatMax funguje nejlépe, když se užívá dlouhodobě. Doporučené denní dávková jsou 2 tabletky. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Upozornění:

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí! Uchovávejte při teplotě do 25 C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním světlem! Výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Hmotnost:  80g

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Prostatmax
Hmotnost: 0.15 kg
Karty