Vitamíny na erekci

Potíže s erekcí trápí muže napříč věkovými kategoriemi. Přitom ne vždy se může jednat o zdravotní problém, zvláště v mladším věku je povětšinou na vině psychický stav. Nedostatečná či špatně udržitelná erekce, která vede k neschopnosti sexuálního styku, má za následek u mnoho mužů frustraci či ztrátu sebedůvěry. Přitom se mnohdy jedná o problém, který má vcelku jednoduché řešení.

 

Erektilní dysfunkce či krátkodobý problém? U řady mužů, zvláště v nižším věku, se nejedná o problém organického základu. Mnohdy je na vině psychika doprovázená stresem, únavou, vyčerpáním, přepracovaností či depresemi. V případ, kdy se psychický stav muž ustálí, odezní i poruchy erekce. Na vině může být i celá řada dalších faktorů, jako je špatný životní styl, nadměrná konzumace alkoholu či konzumace některých léčiv. Mezi nejznámější léky, které jako jeden z vedlejších účinků vykazují poruchy erekce, jsou ty na cukrovku či zvýšený krevní tlak. Jedná se o typický jev tzv. beta-blokátorů. O nežádoucích účincích těchto léků informujte svého lékaře, který může pozměnit medikaci. Nikdy je však nevysazujte bez jeho vědomí.

 

Mnoho mužů se v pozdějším věku setkává s horší citlivostí penisu, což má za následek i hůře dosažitelnou erekci. Není od věci zařadit do svého jídelníčku vitamíny na erekci, které jsou povětšinou směsicí bylin. Ty příznivě účinkují na mužskou potenci, libido a zlepšují kvalitu erekce.

 

Erektilní dysfunkce je jev, který je doprovázen nedostatečnou či špatně udržitelnou erekcí po dobu delší než 6 měsíců. V takovém případě se již doporučuje odborné vyšetření lékaře, který zjistí příčinu a předepíše i odpovídající medikaci. Léky na erekci jsou vždy a pouze na lékařský předpis, neboť u zdravých jedinců by mohly způsobit nejednu zdravotní komplikaci. Navíc nejsou hrazeny z veřejného zdravotnictví a rozhodně nepatří mezi nejlevnější.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení