Zvýšení hladiny testosteronu

Pokud se o slovo hlásí produktivní věk, tak žádný chlap neřeší problémy spojené se snižováním hormonu v těle, se kterým se mu začne proměňovat život. Snaží se budovat především své svaly, aby okouzlit nejednu princeznu a samozřejmě si ženy musí přiznat, že pěkně vytvarovaný muž u nich zkrátka bude bodovat. Ovšem za pěknými svaly a také výkonností při pohlavním styku, stojí dostatek testosteronu. Ten s přibývajícím věkem jasně a zřetelně ubývá.

Jak poznat problémy s ubývajícím testosteronem?

  • Únava a vyčerpanost, která se dostavuje, i když jste spali dostatečně dlouhou dobu a měli byste být odpočatí.
  • Cítíte se vyhořelí, nepotřební nebo zkrátka nemáte chuť do života? I to může být důvodem proč zpozornět a hledat nějaké léky na zvýšení testosteronu.
  • Oslabené libido zoufale volá o pomoc, protože muž nedokáže uspokojit ani svoji partnerku. Tady už je to skutečně na hraně a obnova testosteronu je více, než žádoucí.
  • Již vás ani nenapadnou myšlenky, jak si to večer užijete a která poloha je pro vás ta nejpřijatelnější? To již úplně zoufale volá po změně a je čas přemýšlet, jak můžete zvýšit testosteron.
  • Slabá nebo vůbec žádná erekce? V mládí nepředstavitelná věc, vždyť chlap přece může mít sex pořád, klidně i několikrát.
  • Ejakulát již neprodukujete v takovém objemu nebo jste překvapeni, že vůbec nic nebylo? Nebuďte smutní i za tím stojí testosteron.
  • Ochabuje pomalu svalstvo a začínají se více rýsovat boky a bříško.

Snížená produkce hormonů

Pokud se problémy dostaví, tak je skutečně nutné zvýšení testosteronu u mužů, protože to je jedno z efektivních řešení. Zvýšit testosteron je možné i bylinnými doplňky stravy, kdy si lze vyhledat výrobky, které obsahují kotvičník, macu a arginin. Český výrobek ErectMax by mohl zajistit zvýšení hladiny testosteronu a úspěšný sexuální život i v pokročilém věku. Rozhodně není čas na trápení, odsouzení nebo lítost. I v tomto případě se nalezne řešení.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení