ErectMax

Balení 60 veganských kapslí na podporu erekce a touhy.

Dostupnost Skladem
Kód: 46
499 Kč
ErectMax

Bohužel v dnešní době se více objevují problémy s erekcí. Samozřejmě to může mít mnoho různých příčin. Ovšem věděli jste se, že například můžete svoji sexuální touhu a erekci podpořit za pomoci bylinek a rostlinných složek? ErectMax je toho důkazem a není divu, vždyť je doslova plný podporujících složek. Je určený mužům a obsahuje vše potřebné, co by mohlo vést ke zlepšení sexuálního života.

 

Jak to vypadá, tak tito tři králové jsou specialisté na sexuální touhu, správnou erekci. Navíc je ukrytý ve veganských tabletách, tudíž nevyžaduje žádnou dlouhou přípravu. Je ale pravdou, že samozřejmě nejlepší účinky se dostaví dlouhodobým užíváním, což je u bylinek přirozené. V balení ErectMaxu je 60 želatinových tablet a nejvíce se doporučuje konzumace 2 tablet denně. Také je dobré je skladovat v suchu a nenechat na ně svítit přímé sluneční světlo.

 

Zaměřeno na výkon

Při používání ErectMaxu se dostaví změny ve zvýšení sexuální touhy, oddálí se endopauza, navýší se testosteron. Nebude chybět energie a dokonce se může zvýšit i nárůst svalové hmoty. Bezpochyby může ovlivnit psychickou i fyzickou výkonnost. To samozřejmě není vše, ale při problémech s erekcí je toto nejhlavnější východisko a bez vedlejších účinků.

 

Balení obsahuje:

60 tablet

Doporučené užívání:

ErectMax funguje nejlépe, pokud se užívá dlouhodobě. Doporučené denní dávková jsou 2 tabletky. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Upozornění:

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí! Uchovávejte při teplotě do 25 C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním světlem! Výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Hmotnost:  75 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Erectmax
Hmotnost: 0.1 kg