ProstatMax

Balení 60 veganských kapslí.

Dostupnost Skladem
Kód: 58
499 Kč
ProstatMax

Tentokrát se zaměříme na sexuální aktivitu. Je pravda, že v dnešní době se muži často potýkají s problémy, o kterých se tak často nemluví. Toto choulostivé téma ovšem může potkat kohokoliv. Nicméně i v tomto případě se dá zapátrat v bylinných produktech a najít hotový poklad. Lze s ním podpořit svoji prostatu a sexuální vitalitu za pomoci bylinek a rostlinných extraktů. Jedná se o přírodní doplněk stravy, který navíc podpoří močové ústrojí a dodá tělu jistou energii.

Bylinné složení ProstatMaxu

  • Palmetto (Serenoa repens) podpoří správnou funkci prostaty a močové soustavy, přirozenou funkci reprodukčního systému a dokonce se umí zaměřit i na růst a stabilitu vlasů.
  • Muira puama (Ptychopetalum olacoides) je známé jako přírodní afrodiziakum. Podporuje nejen sexuální výkon, ale rovněž psychickou stránku a dokonce se statečně postaví proti nachlazení nebo problémům s trávením.
  • Ženšen (všehoj lékařský) opět se s ním můžete zaměřit na sexuální funkce, stimulaci vitality a také výkon. Skvěle podpoří imunitu, pomůže bojovat proti únavě, zlepší paměť a tím i soustředění.
  • Jinan dvoulaločný (ginkgo biloba) opět lze očekávat zlepšení paměti a soustředění, navíc prokrvuje tělo a to platí i v případě končetin a pohlavního ústrojí.

ProstatMax funguje nejlépe, když se užívá dlouhodobě. Balení obsahuje 60 veganských kapslí, přičemž denní dávka by měla být nejvýše 2 tablety a je doporučené denní dávkování nepřekračovat. Přirozeně tento přípravek není určený pro děti, těhotné nebo kojící ženy. Také je dobré tento bylinný poklad chránit před vlhkem a přímým slunečním světlem. A rovněž není dobré tabletkami nahrazovat vyváženou stravu. Nicméně bylinná směs v tabletách se snadno užívá a je prospěšná pro celý organismus.

Dnes by to šlo

I tak byste si mohli říct s úsměvem na tváři. Takovou sílu má bylinná směs. Chuť, touha a konec konců podpora celého organismu, to je neuvěřitelná hnací síla a nemluvě o zlepšení psychické stránky. ProstatMax je zkrátka cíleně zaměřený na všechny části těla, které potřebují jistou podporu a povzbuzení.

 

Složení: 

Serenoa repens (palmetto) extrakt 200 mg, mikrokrystalická celulóza (plnidlo), inulín (plnidlo), Muira puama extrakt z kořene (Ptychopetalum olacoides) 50 mg, všehoj lékařský (žen-šen) extrakt z kořene 40 mg, jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba) extrakt z listu 30 mg, stearan hořečnatý (protispékavá látka).

Balení obsahuje:

60 tablet

Doporučené užívání:

ProstatMax funguje nejlépe, když se užívá dlouhodobě. Doporučené denní dávková jsou 2 tabletky. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Upozornění:

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí! Uchovávejte při teplotě do 25 C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním světlem! Výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Hmotnost: 

40 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Prostatmax
Hmotnost: 0.1 kg
Karty