Bylinky na erekci

Dnešní hektický způsob života příliš neprospívá sexuálnímu apetitu a také se častěji u mužů setkáváme s potížemi s erekcí. Ty mohou mít celou řadu příčin, povětšinou se jedná o krátkodobí problém vlivem zvýšeného stresu, únavy nebo nadměrné konzumace alkoholu. Potíže s erekcí odezní během několika dní a návštěva sexuologa není nutná. Pokud se ovšem už delší dobu potýkáte s palčivým problémem způsobeným špatnou či nedostatečnou erekcí, je zapotřebí tento problém řešit. Pro řadu mužů se jedná o velmi citlivé téma a je pro ně náročné svěřit se jinému muži. Ovšem lékař dokáže odhalit příčinu a následně zvolit adekvátní medikaci.

 

Stále se však najde řada mužů, kteří se stydí tento problém řešit a sexuologa odmítají navštívit. Pokud je opravdu strach tak silný, že brání v návštěvě odborníka, je možné sáhnout po bylinných doplňcích stravy či homeopaticích na erekci. Jsou však určeny i pro muže, kteří problém v tomto ohledu nemají a hledají vhodnou prevenci. Moc přírody může být v mnohých ohledech opravdu silná a neměli bychom jí podceňovat. Pojďme si představit hned několik bylinek na erekci.

 

  • Kotvičník zemní

Mezi nejznámější zastupitele bylin na erekci je považován kotvičník zemní. Jedná se o jednoletou bylinu, která má drobné kvítky. Pomáhá přispívat k normální hladině hormonů v lidském těle. Není tak primárně určen pouze pro muže, ale zalíbení v jeho konzumaci mohou naleznout i ženy, které trápí hormonální nerovnováha. Jeho pravidelné užívání příznivě podporuje potenci, množství spermií u mužů a celkově obohacuje sexuální život obou partnerů.

 

  • Ženšen pravý

Ženšen pravý je rostlina z čeledi aralkovitých. Vyznačuje se zelenobílými květy a dorůstá až do výšky 60 cm. Představuje přírodní afrodiziakum a v řadě zemí je i dodnes považován za lék proti neplodnosti. Pravidelná konzumace má příznivý vliv na potenci a zvýšení libida.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení