Posílení erekce

Nedostatečná nebo špatně udržitelná erekce je mnohdy mylně spojována s vyšším věkem nad 50 let. Je sice pravda, že muži staršího věku trpí častěji na problémy spojené s erekcí, přesto to není pravidlem. V mnohých případech se jedná pouze o dočasný problém, kdy je na vině vyšší míra stresu, psychické vypětí, nedostatek spánku či nadměrná konzumace alkoholu. Pokud problém přetrvává delší dobu než 6 měsíců, je možné hovořit o tzv. erektilní dysfunkci.

 

S psychologickou příčinou pomůže návštěva odborníka, který určí příčinu a pomůže od problému psychického rázu. Lékaře byste ovšem měli navštívit i v případě, kdy se problém nelepší, případně se stupňuje jeho intenzita. V případě, kdy problém přetrvává dlouhodobě, může se jednat o příčinu závažnějšího onemocnění. Na vině však může být i některá medikace, která se nejčastěji předepisuje pacientům s cukrovkou nebo při zvýšeném tlaku. V mnoha případech postačí změna medikace, na kterou pacient špatně reaguje. 

 

S přibývajícím věkem může mít řada mužů problém se sníženou citlivostí, erekce dosáhnou, ale trvá to delší dobu než u mladých mužů. Možností, na léčení či posílení erekce je hned několik. Pokud hned nechcete přistoupit na radikální řešení v podobě předepsané medikace, je možné sáhnout po bylinných doplňcích stravy, které jsou povětšinou s příměsí macy peruánské, kotvičníku zemního nebo třeba zázvoru obecného.

 

Jako prevenci či jako prostředek ke zlepšení erekce se doporučují i tzv. Kegelovy cviky. Jejich kouzlo tkví v jejich jednoduchosti a nenáročnosti. Navíc je možné je praktikovat kdykoliv a kdekoliv bez povšimnutí okolí. Cvičení spočívá ve stlačování pánevního dna v různých časových intervalech. Na lepším sexuálním výkonu je tak možné pracovat bez povšimnutí na pracovní poradě nebo třeba při krácení volné chvíle na autobusové zastávce.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení