Poruchy erekce

Není na místě chodit kolem horké kaše a na rovinu si přiznat, že problémy s erekcí mohou skutečně potkat každého muže. Může se jednat o pouhou krátkou indispozici, která sama odezní. Příčinou může být stres, špatná životospráva nebo i jiné podněty, které když se změní, vše bude opětovně fungovat, tak jak správně má. Ovšem pokud problémy přetrvávají delší dobu a mluvíme například o době, která trvá půl roku, poté jak se zdá je tu skutečný problém a v podstatě se jedná o erektilní dysfunkci. Tato porucha erekce se nejčastěji objevuje s přibývajícím věkem, ale může za tím stát i vážnější onemocnění. Na pozoru by se tak měli mít pánové, kteří trpí cukrovkou, aterosklerózou, vysokým tlakem nebo mohou mít i poruchu nervů, které jsou zodpovědné za řízení erekce. Možností je více a skutečně reálnou odpověď může dát pouze odborník. Nicméně poruchy erekce se dají řešit a nadále muž může dostatečně uspokojit svoji partnerku.

Selhání při styku

Je pravdou, že poruchy s erekcí nejsou příjemné a navíc překvapí v neméně vhodnou dobu.

  • Partnerka je žhavá a připravená, jenomže penis si usmyslel, že ještě chvíli posečká. Než se dosáhne dostatečné erekce, tak to bude delší dobu trvat.
  • Nejhorší je, když se oba partneři snaží, avšak s penisem to ani nehne. Nejen, že se rozhodl, že nebude pevný, ale ani se dostatečné erekce nedosáhne.
  • Ovšem potíže s erekcí mohou být i takové, že je penis pevný, ale ne natolik, aby předvedl nějaký výkon.
  • A úplné fiasko je dobrý začátek, avšak rychlý konec. Ten nekončí rychlým vyvrcholením, ale opadnutím během styku.

Prevence bylinnými preparáty

Snad všude se doporučuje prevence, která je samozřejmě možná i v tomto případu. A není nutné hned nastupovat drasticky s podpůrnými léky. Je možné vyzkoušet bylinný doplněk, který obsahuje rostlinné složky, kotvičník a macu. O obou je známo, že podporují mimo jiné i sexuální touhu, navíc se nejedná o nový trend. Přírodní produkty slouží již řadu století, jen u nás se nyní vyskytují v přijatelnější formě a to v podobě želatinových tobolek, přesně jako je nabízí produkt ErectMax. Případně se lze včas poradit s lékařem, jak postupovat k úspěšné erekci a prožívat tak znovu sexuální vášeň bez strachu, že se dostaví opět fiasko.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení