Potraviny na erekci

Nedostatečná či špatně dosažitelná erekce dokáže zaskočit každého muže o to více, pokud se nejedná pouze o chvilkové selhání, ale problém je dlouhodobého charakteru. I když problémy s erekcí se u mužů objevují až kolem 50. roku života, nejsou však nic neobvyklého ani případy u mužů o dekády mladší. Povětšinou je na vině nadbytek stresu, únava, pracovní vypětí, nedostatek spánku či nadměrná konzumace alkoholu. Na vině mohou být i některé skupiny léků, převážně ty na cukrovku či vyšší krevní tlak. Jedná se však pouze o dočasný problém, který vymizí s výměnou medikace, případně ve chvíli, kdy muže přestane soužit psychické vypětí.

 

Pokud problém přetrvává déle než 6 měsíců, je možné hovořit o tzv. erektilní dysfunkci. V takovém případě je zapotřebí navštívit lékaře, který po vyšetření předepíše vhodnou medikaci. Muži jsou však mnohdy až příliš rozpačití, pokud jde o problémy sexuálního rázu. Snaží se dohledat potřebné informace na internetu a velmi často přitom vlivem marketingového tahu zakoupí produkt na zlepšení erekce pochybné kvality. Léky, které léčí problémy s erektilní dysfunkcí, jsou však pouze na lékařský předpis a není možné je koupit na internetu.

 

Doplňky stravy na zlepšení erekce

Pozitivní vliv na erekci mají i některé potraviny, které běžně konzumujeme. Mezi potraviny na erekci patří například kakaové boby, špenát, cibule a česnek nebo třeba mořské plody. Je však možné do svého jídelníčku zařadit i některé doplňky stravy, které obsahují byliny pro zvýšení libida či zlepšení erekce.

 

Mezi nejvýznamnější představitele takových bylin patří maca peruánská, která roste ve vysokých nadmořských výškách v jihoamerických Andách. Už po celá staletí jsou známé její pozitivní účinky na potenci, erekci, zvýšení libida nebo plodnost. U nás jí nejčastěji najdete ve formě jemně namletého prášku, čaje nebo tablet.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení