Problémy s erekcí příčiny

Většinou není potřeba vysvětlovat, o co se vlastně jedná. Ale jedno je jisté, krásně ztopořený úd dokáže dělat divy a na některé ženy to působí nejen atraktivně, ale především vzrušivě. Také je pravdou, že s takovým penisem se dají dělat různé hrátky, které přinesou jisté oživení do sexuálního vztahu. Zkrátka erekce je pro muže alfou a omegou. Otázkou je, co když se nedaří a dostaví se problémy s erekcí? Příčiny mohou být přirozeně různé a navíc se nemusí dokonce jednat ani o nic vážného. Ale na druhou cenu nemá cenu tuto situaci podceňovat a naopak se rovnou zaměřit na jistou prevenci. Ta přirozeně spočívá i ve správné životosprávě a třeba i v podpoře skrze bylinné doplňky stravy. Předně takové, které obsahují kotvičník, macu a arginin. Rozhodně se jedná o bylinné složky, které se vyznačují jako účinné afrodiziakum. Takové složení má i český produkt ErectMax.

Problémy s erekcí a její příčiny

  • Za vším může stát únava, která jednoduše muže odzbrojí.
  • Neprospívá ani přílišná konzumace kávy nebo alkoholu či kouření.
  • Rovněž po nemoci se sbírají všechny síly, aby se vydařil úspěšný sex.
  • Pokud se jedná o erektilní dysfunkci, tak problémy se ztopořením budou v podstatě vždy.
  • Příčinou problémů s erekcí může být i psychická stránka.
  • O dostatečnou erekci se stará nervový, hormonální a cévní systém. To vše mohou narušit různé léky, které působí jako blokátory.
  • Snížení hladiny testosteronu má rovněž podíl na poruše erekce.
  • Pozor na vysoký krevní tlak, cukrovku nebo jiné onemocnění, které může skutečně ovlivnit dostatečně silnou erekci.
  • Přirozeně není třeba jmenovat případné poúrazové stavy.

Mozek může být také na vině

Přímo na lavici obžalovaných bychom mohli posadit rovnou mozek. I ten totiž může v mnohém ovlivnit samotnou erekci. Pokud jej zaneprázdníte stresovými myšlenkami, věřte, že máte na průšvih zaděláno. Rozhodně to nebude romantický večer plný vášně. Na druhou stranu není na místě se s takovým problémem smiřovat. Řešení existuje, život si lze opětovně zpestřit sexuálními hrátky a to v plné erekci. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení