Problémy s erekcí

O pánských problémech se zase až tak často nemluví. Ne že by to snad bylo zakázané ovoce, ale spíš si každý muž nechce připustit, že by vůbec mohl být nějaký problém v oblasti sexu. Přesto jak se zdá, tak problém s erekcí není zase až tak nenormální příhoda. Může se objevit v každém věku a naštěstí se nemusí jednat o nic vážného, jen chvilkovou indispozici. Horší je to, když přichází pravidelně problém s erekcí po 40 roku života. Pokud totiž přetrvává, je na místě vyhledat odbornou pomoc, což se samozřejmě hned tak nikomu nechce. Bohužel pokud s tím dotyčná osoba nezačne něco dělat, tak se problémy s erekcí mohou stupňovat a může pomalu docházet ještě k větším problémům, které budou muže jen sužovat. Navíc je třeba zdůraznit, že problémy s erekcí jsou skutečně velmi častým problémem, tudíž pokud tím trpíte, nejste v tom sami, jen se s tím zrovna nikdo nechlubí.  

První pohlavní styk

První láska a příprava na noc plnou vášně, to skutečně může ovlivnit psychickou stránku natolik, že se při prvním styku dostaví problémy s erekcí. Dokonce se může stát, že se dostaví i problémy s erekcí přímo při aktu, ale je třeba brát tuto příhodu s rezervou. Skutečně se mohou dostavit problémy s erekcí ve 20, protože ačkoliv je mladík v plné síle a rozvoji, tak strach, že selže, zkrátka může ovlivnit celou situaci. Zvláště pokud by se jednalo o první pohlavní styk. Časem se vše srovná. Strach může bohužel ovlivnit pohlavní styk i mnohem později. Problémy s erekcí ve 30 letech nejsou výjimkou, ale na druhou stranu je třeba zvážit i například možné onemocnění nebo léky, které by dotyčný mohl užívat a tím by se mohl ovlivnit rovněž sexuální život.

Dá se problémům předejít?

I tak by mohla znít otázka. Pokud za problémy bude stát nějaká nemoc, tak zajisté je dobré situaci konzultovat s lékařem. Nicméně je pravdou, že se správnou prevencí se nemusí problémy s erekcí ani ve 40 letech dostavit. Pokud přece jenom se začnou objevovat menší výpadky, lze pouvažovat o kvalitních přírodních tobolkách, které obsahují macu, kotvičník a arginin. Mohou rozhodně pozvednout sebevědomí a třeba i něco jiného, protože mají na to potenciál.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení