Ženšen pětilistý

Někoho může zmást název byliny. Ženšen pětilistý je totiž lidový název pro Jiaogulan. S pravým korejským ženšenem má i nemá mnoho společného. Také pochází původem ze stejného místa. Na druhou stranu je mu velmi podobný i svými účinky. Dá se říci, že je levnější alternativou pravého ženšenu. Jedná se o popínavou tykvovitou rostlinu a svoji sílu má skrytou v listech. Z horských oblastí se poměrně rychle rozšířil a nedělá mu problém vyrůst i u nás. Nicméně nejsilnější a nejkvalitnější bude stejně tam, odkud pochází. Je to z toho důvodu, že zde má ty nejlepší podmínky pro svůj růst. A jednoznačně si vysloužil ženšen pětilistý přezdívku – bylina nesmrtelnosti. Sice věčný život nezajistí, ale mimochodem může skvěle ovlivnit mužské partie a tak podpořit dlouhý sex i v pokročilém věku, což by jistou nesmrtelnost i vyznačovalo. Prodej ženšenu pětilistého je celkem běžný, ale přesto je lepší se zaměřit na jeho domovinu.

Kvalitní čaj

Vzhledem k tomu, že se využívají jeho listy, tak lze uvařit velmi chutný čaj, který přinese na chuť skvělý prožitek. Takový můžete zažít při popíjení kvalitních zelených čajů. Příprava čaje ženšenu pětilistého není nijak složitá a dá se použít jak sušená verze, tak čerstvé lístky. Louhování se provádí po dobu 3-5 minut. Rostlina ženšenu pětilistého rázem dodá energii, zvýší imunitu, srovná hladinu cukru v krvi, pomůže nabudit silného ducha na žhavý romantický večer a má samozřejmě i další působení. Dokáže totiž srovnat i hladinu hormonů, což ostatně umí skvěle i pravý ženšen.

Produkty s pětilistým ženšenem jsou přínosné

Na trhu se dá pořídit několik možných verzí od sušených lístků, po plněné kapsle, ale lze zakoupit i ženšen pětilistý jako tinkturu. Tím samozřejmě celkově umožňuje ženšen pětilistý užívání každému jedinci, aniž by si musel vařit chutný čaj.  Také se s ním můžete setkat v různých produktech, kde bude součástí dalších bylinných složek a tím se ještě více znásobí jeho působnost, což je ideální například při mužských problémech.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení