Co je to erekce?

Co je to erekce? Erekce je jev, při které dochází běžně k naplnění penisu krví. To je možné jen díky topořivým tělesům, které jsou primárně tvořena houbovitou erektilní tkání. Pokud dojde k jejich naplnění, je následkem zvětšení a ztopoření údu. 

 

Co to je erekce už jsme si řekli, co ale dělat v případě, kdy nefunguje penis tak jak má? Pro řadu mužů jsou problémy s erekcí penisu choulostivé téma, které nechtějí probírat ani s těmi nejbližšími, natož s odborníkem. Žijeme však v domě 21. století a tak je pro nás zdrojem informací internet, který ne vždy poskytne adekvátní a dostačující informace. Marketing řady firem je opravdu silná zbraň a tak si důvěřivý muži pod vlivem reklamních slibů mnohdy koupí neregistrovaný lék, které slibuje doslova zázraky. Příčin však může být celá řada od banalit až po závažná onemocnění a ani nemluvě o pocitu selhání, který ve vás tento problém zanechává.

 

Zázraky bez předpisu spíše uškodí, než pomohou

Objednávat si léky z internetu je už dnes běžná věc, tedy za předpokladu, že se nejedná o léky hrazené ze všeobecného zdravotnictví. Léky na předpis je totiž zakázáno nabízet a následně vydávat zásilkovým typem. Taková medikace je vydávána až po předložení platného receptu od lékaře a je pro ní vždy nutné navštívit specializovanou lékárnu.

 

Na erekci mohou mít příznivý vliv ale i bylinné doplňky stravy, které jsou volně dostupné v lékárnách i na internetu. Mnohdy se jedná o směs hned několika bylin, jejichž konzumace mimo jiné funguje i jako prevence před problémy s erekcí.

 

Dočasný problém nebo erektilní dysfunkce

O erektilní dysfunkci se dá mluvit za předpokladu, že problém s nedostatečnou erekcí přetrvává déle než 6 měsíců. Za špatnou erekcí však může stát i celá řada dalších příčin, jako je únava, stres, kouření, či nadměrná konzumace alkoholu. Není proto zapotřebí hned propadat panice.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení