Jak na problém s erekcí

Muži mají po dosažení věkové hranice 40. let až padesátiprocentní šanci, že budou muset řešit problémy s erekcí. Přitom s prodlužujícím se věkem a s delší etapou aktivního života, jsou dnešní čtyřicátníci muži na vrcholu svých sil. Často si chtějí znovu zakládat novou rodinu a touží být i pro své manželky a přítelkyně dokonalými sexuálními partnery. Neustálá obava ze selhání potom celou situaci ještě zhoršuje.

Porucha erekce nemusí být trvalá a ve většině případů za ni mohou civilizační faktory, jako je špatná životospráva spojená s kouřením a alkoholem, sedavé zaměstnání a nedostatek pohybu hlavně na čerstvém vzduchu. Doslova zabijákem „mužnosti“ je dlouhotrvající stres.

Změna životního stylu

Muži mají většinou několik možností, jak na problémy s erekcí. Nemusí se vždy nutně začínat hned s návštěvou u lékaře a nechávat si předepisovat léky na rozšíření cév, které pomohou lépe prokrvit penis.

V počáteční fázi existují i jednoduché způsoby, jak řešit problémy s erekcí bez nutnosti svěřovat se s tímto ožehavým problémem lékaři.

Jako první věc je nutné zařadit do svého života více pravidelného pohybu. Nemusí jít nutně o návštěvu posilovny, možná stačí začít místo výtahu používat schody, brát psa na delší procházku, chodit s dětmi do parku nebo si jít párkrát týdně zaplavat. Dalším způsobem, jak na lepší erekci je celkové zlepšení životosprávy. Jde čistě o zvyk. Tučné a nezdravé jídlo konzumované od dětství je bráno jako „lahůdka“, ale stačí vytrvat a postupně nahrazovat nezdravé potraviny těmi prospěšnými. Během několika týdnů si organismus na nové složky potravy zvykne. Umírnit se v pití alkoholu by pro muže, který chce zlepšit svoji erekci, neměl být problém, stejně jako snížení množství konzumovaného rafinovaného cukru, přesolených jídel atd. Navíc změnou v jídelníčku dojde k výraznému prospěchu i pro celkový zdravotní stav a pokud se člověk bude cítit lépe, výrazně to ovlivní jeho náladu.

Využití přírodních prostředků

I příroda umí mužům podat pomocnou ruku a svými dary posílit schopnost erekce. Pokud se změnou životosprávy a celého životního stylu nedostaví zlepšení, existují byliny, které mohou v mnoha případech doplnit zmíněné změny v životním stylu. Rostlinných přípravků, které mohou být prospěšné jak na erekci, tak na celou řadu dalších problémů, jako je únava, oslabený imunitní systém nebo snižující se hladina testosteronu, je v nabídce celá řada a stačí jen vyzkoušet a najít právě to, co každému vyhovuje a pomáhá. Výhodou těchto přírodních produktů je jejich dostupnost. Zakoupit je lze v e-shopu s potravinovými doplňky a produkty zdravé výživy.

Pokud se schopnost dosáhnout kvalitní erekce nezlepší, je vhodné navštívit praktického lékaře, případně urologa. V některých případech může jít o problém spojený s jiným onemocněním.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení