Jak prodloužit erekci?

Také s partnerkou na sebe nemáte přes týden čas a tak si ho na sebe chcete vyšetřit alespoň o víkendu? Plánujete celý víkend plný milostných hrátek, ale vše skončí ještě dříve, než vlastně stihlo začít? Vše je ukončeno omluvami a trapným tichem. Jak prodloužit erekci, aby se podobná situace už nikdy nemusela opakovat? Žádný muž to nikdy nahlas nepřizná, ale pocit, kdy selže v postele je pro něj noční můrou. Přitom se jedná o vcelku běžný jev, se kterým se v životě setká téměř každý muž. Stačí nervozita či nadměrná konzumace alkoholu a večer neskončí tak, jak by za normálních okolností skončit měl. Jak oddálit erekci, aby ze sexu měla partnerka stejné potěšení jako vy? A jde to vůbec?

 

Je čas na milostné hrátky

Pokud mezi jednotlivými pohlavními styky dojde k delšímu výpadku, může to u muže znamenat předčasnou ejakulaci. Nejlepší prevencí je tak pravidelný pohlavní styk. V případě, kdy vás trápí předčasná ejakulace je dobré se s partnerkou milovat i několikrát týdně. Větší sexuální apetit, bude mít tížené výsledky i v celkové výdrži sexuálního aktu. Prevencí je i pravidelná masturbace v případě pracovní vytíženosti, která poskytne alespoň částečné sexuální vybití.

 

Kegelovy cviky nejenom při zvětšené prostatě

Kegelovy cviky jsou skvělým pomocníkem v boji za delší a plnější erekcí. Přišel s nimi gynekolog Arnold Kegel už v roce 1948 a jejich praktiky se používají dodnes. Jsou skvělým pomocníkem při inkontinenci, zvětšené prostatě anebo právě i pro lepší erekci. A víte co je na nich nejlepší? Můžete je provádět během celého dne bez povšimnutí ostatních.

 

Bylinné doplňky stravy na závěr

Příroda nabízí mnoho bylin, které pomáhají mužům v posteli najít ztracenou sebedůvěru už celá staletí. Mezi ty nejznámější patří například maca peruánská, kotvičník zemní nebo ženšen pravý. Vsaďte na mocnou sílu přírody!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení