Tablety s testosteronem

Testosteron je mužský steroidní hormon, který je pro organismus nesmírně důležitý, neboť je odpovědný za řadu tělesných i psychických funkcí. V posledních letech se přesto řada mužů potýká s jeho nedostatkem, což mnohdy zjistí až v okamžiku, kdy se objeví některé doprovázející se příznaky. Poruchy erekce či neplodnost může být u mužů způsobena menší produkcí testosteronu.

 

I když se jedná o mužský hormon, nic na tom nemění fakt, že se nachází v zanedbatelné míře i v ženském těle, kde je produkován též nadledvinami. Stejně jako i muži mají v organismu určité množství ženského hormonu – estrogenu. Mužské tělo ho produkuje nejvíce v období puberty, kdy se podílí na vývoji sekundárních pohlavních znacích, jako je pubické ochlupení či prohloubení hlasu.

 

Tablety s testosteronem jsou určeny pro muže, kteří chtějí docílit rychlejšího budování svalů, případně pro jedince, kteří se potýkají s poruchami erekce či neplodností. Prodej tablet s testosteronem je možný bez lékařského předpisu na pultech lékáren či na internetu. Najít shop s testosteronovými tabletami není vůbec složité. Na internetu najdete spoustu recenzí s testosteronovými tabletami, které jsou určeny nejenom pro muže.

 

Při nastupující menopauze, ženské tělo začne pomalu produkovat méně testosteronu, což má za následek náladovost či přibývání na váze. V tomto období se tak konzumace testosteronových doplňků doporučuje i ženám.

 

Hladina testosteronu a neplodnost

V případě malé produkce tohoto hormonu v mužském těle může být jedna z příčin neplodnost. U žen je tomu naopak, velké množství testosteronu v těle zapříčiňuje nedostatečné zrání vajíček. Jelikož nízká či vysoká hladina testosteronu mnohdy není doprovázena žádnými vedlejšími příznaky, může se stát, že muži jeho nedostatek zpočátku vůbec nepoznají. S přibývajícím věkem se produkce u většiny mužů snižuje a je dobré testosteron do těla dodávat uměle.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení