Testosteron prodej

Nízký testosteron, který postihuje většinu mužů už po třicátém roce života, má negativní dopad na duševní i fyzické zdraví muže. A nejde jen o spojitost s erekcí a produkcí spermií. Ovlivňuje tvorbu svalové hmoty, množství červených krvinek, pevnost kostí, hustotu ochlupení i duševní pohodu. Testosteron stimuluje tvorbu kolagenu a výrazně tak ovlivňuje i kvalitu kůže. V neposlední řadě působí na činnost mozku a srdce. Zvyšuje srdeční výkon a zlepšuje průtok krve. Testosteron také brání v ukládání tukových zásob v rizikových partiích.

Jak to je s množstvím testosteronu

Muži, kteří jsou celý den v pohybu, pracují na čerstvém vzduchu, zdravě se stravují a zbytečně se nestresují, mají daleko lepší hodnoty testosteronu než muži stejného věku, kteří tráví celé dny v kancelářích, žijí ve stresu a stravování řeší většinou ve spěchu a nevhodným jídlem.

Hladinu, tohoto pro muže tak důležitého hormonu, ovlivňuje dokonce i kvalita životního prostředí. Existují látky, které tvorbu testosteronu blokují. Jsou obsaženy například v benzínu nebo v některých plastech.  Z těch se potom mohou velice snadno dostat přímo do stravy, pokud se například k ohřívání jídla v mikrovlnné troubě použije plastové nádobí, které k tomu není určeno. Při velkém stresu se do organismu uvolňuje kortizol, a ten přímo blokuje tvorbu testosteronu.

Kde lze testosteron najít

Naštěstí muži mohou nedostatek testosteronu řešit, a to jednak správnou životosprávou a potom lze testosteron koupit jako přírodní doplněk stravy.

Prodej testosteronu v této podobě není nijak omezený lékařským předpisem. Jde o čistě přírodní produkty, které dlouhodobým používáním postupně zvedají hladinu testosteronu. Nijak přitom nenarušují rovnováhu organismu, spánek nebo životní funkce.

Pro udržování hladiny testosteronu v organismu je také vhodné se soustředit na dostatečný příjem vitamínů a minerálů. Jde především o hořčík, zinek, vitamín B6, vitamíny C, D, E. Snadný a rychlý prodej testosteronu a vitamínů lze provést prostřednictvím e-shopu, který se zaměřuje na produkty zdravé výživy a potravinové doplňky.

Optimální hodnoty testosteronu lze podpořit zařazením vhodnějších potravin do jídelníčku co nejčastěji. Jde například o vejce, česnek, avokádo, špenát nebo mandle.

Jak se tedy bránit úbytku testosteronu?

Jde o změnu životního stylu, Je třeba se soustředit na vyváženou stravu, omezit alkohol, pohybovat se na čerstvém vzduchu, a to vše doplnit vhodnými potravinovými doplňky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení