Účinky macy černé

Maca peruánská, též známá pod názvem ženšen peruánský je bylina, známá pro své zázračné účinky již celá staletí. Jedná se o jednu z nejstarších bylin, kterou používali ke svým léčitelským praktikám již staří Inkové. Při pravidelném užívání pomáhá v posilování psychické i fyzické odolnosti, zvyšuje energii a nesmíme zapomenout na její afrodiziakální účinky. Maca peruánská je malá rostlina, která svým kořenem připomíná tak trochu řepu. Dorůstá do výšky 10-15 cm a její podzemní část je dlouhá přibližně 5 cm.

 

Jedná se o bylinu, které jsou domovinou jihoamerické Andy, kde roste v horských oblastech kolem 4000 m. n. m. Možná i díky takto vysoké nadmořské výšce, ve které přebývá, je doslova zásobárnou léčivých látek pro lidský organismus. V peruánských Andách najdeme hned několik odrůd této zázračné byliny, které je od sebe možné odlišit podle barvy. Jedná se o macu červenou, žlutou a černou.

 

Pojďme si blíže představit macu černou. Účinky macy černé, podobě jako ostatních dvou odrůd jsou známy již po celá staletí. Působí příznivě na sexuální libido, zvyšuje plodnost a zároveň zvyšuje vytrvalost a výkonost. Tento druh macy je vhodný nejenom pro muže, které trápí problémy s erekcí, ale i pro páry, které trápí sexuální disharmonie a nedaří se jim dlouhodobě otěhotnět. 

 

Černý kořen macy peruánský je také vhodné konzumovat na zlepšení kvality spermií, pro kvalitnější spánek nebo jako prostředek pro zlepšení imunity. Nejčastěji se s touto rostlinou setkáme ve formě jemně namletého prášku, který v kombinaci s vodou vytvoří jemně nasládlý nápoj černé barvy. Prášek je též možné slisovat do tablet, případně macu konzumovat ve formě čaje. Na trhu je však možné koupit i celý kořen, který se připravuje podobně jako zázvor. Možná vás překvapí macy zvláštní nasládlá chuť, která v sobě zároveň skrývá hořké podtóny.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení